Titulli Govi Reka - Ndrras te vekut
Ndëgjuar 90
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Govi Reka - Ndrras te vekut - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store