Titulli Kumrije Mustafa - Besim Krasniqi - Vjeherr mos u anko
Ndëgjuar 81
Shkarkuar 2
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Kumrije Mustafa - Besim Krasniqi - Vjeherr mos u anko - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store