Titulli Labinot Tahiri - Sa shum tkam dashte
Ndëgjuar 79
Shkarkuar 3
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Labinot Tahiri - Sa shum tkam dashte - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store