Titulli STRESI - Po foli i fundit
Ndëgjuar 157
Shkarkuar 32
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

STRESI - Po foli i fundit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store