Titulli Savanna - Oj nafaka jeme -Cover
Ndëgjuar 472
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Savanna - Oj nafaka jeme -Cover - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store