Titulli Leyla x Edon Bajra - Loqka jeme
Ndëgjuar 661
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës

Leyla x Edon Bajra - Loqka jeme - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store