Titulli Ezo Menic x Artan Jusufi - Oj Dashnia jeme
Ndëgjuar 248
Shkarkuar 38
Pëlqyer 1
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës

Ezo Menic x Artan Jusufi - Oj Dashnia jeme - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store