Titulli Bardhe Gega - Potpuri Me Kenge Malli - Gezuar -
Ndëgjuar 110
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bardhe Gega - Potpuri Me Kenge Malli - Gezuar - - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store