Titulli Elvria Fjerza x Osman Imeraj - Kur po fejohesh
Ndëgjuar 89
Shkarkuar 2
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elvria Fjerza x Osman Imeraj - Kur po fejohesh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store