Titulli Lendita Selimi x Butrint Rashiti - Vallah te du
Ndëgjuar 146
Shkarkuar 12
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lendita Selimi x Butrint Rashiti - Vallah te du - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store