Titulli Motrat Mustafa -Po bon dasem nje shqiptar
Ndëgjuar 145
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Motrat Mustafa -Po bon dasem nje shqiptar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store