Titulli Muharrem Ahmeti x Albert Sula - GJIGANDET
Ndëgjuar 111
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Muharrem Ahmeti x Albert Sula - GJIGANDET - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store