Titulli Vushe Mjaki - Para dera na ka bi ni rush
Ndëgjuar 318
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Vushe Mjaki - Para dera na ka bi ni rush - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store