Titulli Motrta Mustafa - Molla pik ner moll
Ndëgjuar 916
Shkarkuar 70
Pëlqyer 3
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Motrta Mustafa - Molla pik ner moll - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store