Titulli Labinot Rexha x Ramadan Krasniqi x Vjollca Luka - Gezuar
Ndëgjuar 253
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 13/12/2022

Texti i këngës

Labinot Rexha x Ramadan Krasniqi x Vjollca Luka - Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store