Titulli Albrim Llapqeva x Shkurta Selimi - Potpuri
Ndëgjuar 1,205
Shkarkuar 137
Pëlqyer 6
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Albrim Llapqeva x Shkurta Selimi - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store