Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Fol,vetem fol
Ndëgjuar 31,367
Shkarkuar 702
Pëlqyer 100
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Fol vetem fol
Muzika - Wirus
Texti - Agron Rexha
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store