Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Katile
Ndëgjuar 180,909
Shkarkuar 287
Pëlqyer 309
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store