Banner

Banner

Titulli Ganimete Asllani Kenge Gurbeti
Ndëgjuar 37,088
Shkarkuar 92
Pëlqyer 76
Publikuar 10/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Tex: Ganimete Asllani, Muzika: Ganimete Asllani, Orkestrim: Mevlan Osmani ,Regjia: Sunaj Raca, Ganimete Asllani - Mke pas thane...
Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Beni-Production/118907148180283
Kenge Gurbeti - Keng Kurbet 2013/
ganimete asllani mke pas than
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store