Banner

Banner

Titulli Ismet & Violeta
Ndëgjuar 425,978
Shkarkuar 526
Pëlqyer 2,120
Publikuar 08/12/2017

Loading...
Informatat e këngës
atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN
https://www.facebook.com/atv
https://twitter.com/atvcomtr
https://www.instagram.com/atvturkiye/
https://plus.google.com/112209224205756784214/posts
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store