Banner

Banner

Titulli Remzi Leka - O moj nafake
Ndëgjuar 561
Shkarkuar 346
Pëlqyer 0
Publikuar 30/03/2013

Informatat e këngës
http://www.facebook.com/hasan.fetahu.1
http://www.youtube.com/channel/UCM_zWoiWEXtJHzlivtCAv4w?sub_confirmation=1 https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1 https://www.facebook.com/hasan.fetahu.1?ref=ts&fref=ts https://www.facebook.com/pages/Muzike-PA-KUFI/549303761882376?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store