Banner

Banner

Titulli Remzi Leka - Do te kem per zemer
Ndëgjuar 2,196
Shkarkuar 73
Pëlqyer 4
Publikuar 08/08/2017

Loading...
Informatat e këngës
RTV Syri Blue
Switzerland
Address: Bielstrasse 80, 4500 Solothurn
Phone:076 700 52 52 mail: [email protected]

#https://www.youtube.com/RTVSyriBluehd
#https://plus.google.com/+RTVSyriBlue
#https://www.instagram.com/RTVsyriblue/
#https://twitter.com/RTVsyriblue
#https://www.facebook.com/RTVSyriBlue
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store