Banner

Banner

Titulli Elona Leka ft Shpat Kasapi - Nga Inati
Ndëgjuar 1,032,737
Shkarkuar 1,374
Pëlqyer 2,760
Publikuar 05/01/2015

Loading...
Informatat e këngës
Kenga me e re nga Elona Leka dhe Shpat Kasapi e titulluar "Nga Inati"

[email protected]: https://www.facebook.com/pages/Elona-Leka-Official/
[email protected]: https://www.facebook.com/ShpatKasapiFans

Te drejtat mbrohen nga OnAirFM:

https://www.facebook.com/onairfmnetwork
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store