Banner

Banner

Titulli Adnan Leka - Gezuar me Lalushin
Ndëgjuar 3,131
Shkarkuar 401
Pëlqyer 6
Publikuar 19/12/2012

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store