Banner

Banner

Titulli Xeni dhe Zejnel Doli - Kenge per Rexhep Gerqarin
Ndëgjuar 9,830
Shkarkuar 84
Pëlqyer 10
Publikuar 07/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/kastratimusic/ https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store