Banner

Banner

Titulli Anjeza Shahini - Veten s e gjetem
Ndëgjuar 81,165
Shkarkuar 615
Pëlqyer 257
Publikuar 30/11/2014

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music
All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k
Website: http://kengamagjike.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store