Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka ft. Craziest - Ki me ngec
Ndëgjuar 1,273,515
Shkarkuar 1,189
Pëlqyer 6,020
Publikuar 24/02/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store