Banner

Banner

Titulli Anjeza Branka ft Eduard Sokoli - Da Da Da Dashnia
Ndëgjuar 315,443
Shkarkuar 1,052
Pëlqyer 1,215
Publikuar 20/04/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store