Banner

Banner

Titulli Anjeza ft. Nurteel - Tranquila
Ndëgjuar 660,889
Shkarkuar 982
Pëlqyer 1,940
Publikuar 29/07/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music & Lyrics: Massive Production, Granit Gashi & Nurteel
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store