Banner

Banner

Titulli Filloreta - Kalle kalle cigaren
Ndëgjuar 1,548
Shkarkuar 501
Pëlqyer 2
Publikuar 09/10/2012

Informatat e këngës
ymer bajrami +37744274714 labi labinot tahiri +38649111075 naser maqedonci +37745519882 farush azemi +3377274714 vllezrit aliu vllezrit mziu remzie osemali filloreta ismaijli Leta +38649111075 sef duraj +37745519882 yll demaj mahmut ferat +37744274714 shyreta beluli +38649111075 sinan hoxha +37745519882 pandora tallava +37744274714 aferdita elshani vjosa emini mihrie prapashtica motrat mustafa +37744274714 edi krasniqi rifadije grajcevci mehmet zuka +37744274714 naim abazi mihrije braha

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store