Banner

Banner

Titulli Evi Reci - Jeton tek ti (Kenga Magjike )
Ndëgjuar 20,636
Shkarkuar 20
Pëlqyer 67
Publikuar 18/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
In this festival the song ''Jeton tek ti'' won the ''Television Award''

Music: Flori Mumajesi
Text: Fjodora Fjora
Styling: Joni Peci
Choreography: Albi Nako

Official Fan Page:
https://www.facebook.com/pages/Evi-Reci/352427888173525?ref=hl

Follow on Twitter: @EviReci
Follow on Instagram: evireci
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store