Titulli Aferdita Demaku - Kenga e Mrikes
Ndëgjuar 281
Shkarkuar 145
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Kenga e Mrikes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store