Banner

Banner

Titulli Aurela Gace - Fati yne shprese e marrezi
Ndëgjuar 2,483,600
Shkarkuar 1,218
Pëlqyer 6,186
Publikuar 29/09/2007

Informatat e këngës
1997 Albanian song Festival. Second place.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store