Banner

Banner

Titulli Burraj - Kurgjo sjom per ty
Ndëgjuar 107,400
Shkarkuar 400
Pëlqyer 149
Publikuar 13/08/2009

Loading...
Informatat e këngës
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store