Banner

Banner

Titulli Bujar Cimili (Burraj) - Nuk Mundem
Ndëgjuar 5,184
Shkarkuar 488
Pëlqyer 13
Publikuar 08/02/2009

Loading...
Informatat e këngës
sa e mir osht mitrovica
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store