Banner

Banner

Titulli Dafina - Kurgjo nuk kallxojna
Ndëgjuar 12,292,092
Shkarkuar 129
Pëlqyer 20,281
Publikuar 16/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
KURGJO NUK KALLXOJNA

Listen/Download here:
Spotify: https://smarturl.it/KNK.Spotify
iTunes: https://smarturl.it/KNK.iTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/KNK.AppleMusic
Deezer: https://smarturl.it/KNK.Deezer
Amazon: https://smarturl.it/KNK.Amazon

Music & Produced by: Cricket
Mastered by: Avaxus
Melody line by: Gesko& Dafina Zeqiri
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz Entertainment

#KurgjoNukKallxojna #DafinaZeqiri #Bzzz

(C) MONEYZ
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store