Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo Ft Blero And Klevis - Gjinkalla (Remix
Ndëgjuar 179,958
Shkarkuar 707
Pëlqyer 648
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/albatradeplus.shpk/
Ekskluzivisht nga AlbatradePlus
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store