Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Yjet nuk bien shpesh
Ndëgjuar 8,598
Shkarkuar 73
Pëlqyer 13
Publikuar 31/08/2011

Loading...
Informatat e këngës
Music-Endrit Shani
Lyric's-Big Basta
Arrangement-Edlir Begolli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store