Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Fundin Tek Une e Ke
Ndëgjuar 783,236
Shkarkuar 73
Pëlqyer 923
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Buy Fundin Tek Une e Ke on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Fundin Tek Une e Ke on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Fundin Tek Une e Ke on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Fundin Tek Une e Ke on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Fundin Tek Une e Ke on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Fundin Tek Une e Ke on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store