Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Tragjedi Si Ne Romane
Ndëgjuar 1,457,058
Shkarkuar 54
Pëlqyer 604
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha releases his new song called "Tragjedi si ne romane". Listen and download it.

#AdrianGaxha #Tragjedisineromane #newhit #Bzzz

Publisher: Bzzz

iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG

Facebook: https://goo.gl/9ogPe8
Instagram: https://goo.gl/Hkc0Po
Twitter: https://goo.gl/0zHoFh

**********

Ti jeto tani dhe mua ty me haro
kur te jesh me mir te lutem me trego
tani ti me nuk je ty je ajoo
dhe te qaj nuk kam pikllimin me ke ta ndaj
hapsir sme dhaje per asnje korigjim
tani ke gjet nje me te mir o shpirti im
PO ik ne pakthim

(ref 2)
TRAGJEDI SI NE ROMANE
NEVERI E PA PERSHKRUESHME JE TY
TRISHTIME E LOT NE SY
DOT SHUHESH NGA KJO DASHURI
OOO ME KEQ SE TRAGJEDI

ti e di frymen e fundit ta fala ty
merem dhe mua cka te bej pa ty tani
kohen prap nuk mund ta kthej kte e di,
le te qaj nuk kam pikllimin me ke ta ndaj
hapsir sme dhaj per asnje korigjim
tani ke gjet me te mir ooo shpirti im
PO ik ne pakthim

(ref 2)
TRAGJEDI SI NE ROMANE
NEVERI E PA PERSHKRUESHME JE TY
TRISHTIME E LOT NE SY
DOT SHUHESH NGA KJO DASHURI
OOOO ME KEQ SE TRAGJEDI


(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzz
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzz
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store