Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha - Fundin tek Une e ke
Ndëgjuar 776,192
Shkarkuar 568
Pëlqyer 902
Publikuar 14/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
Buy Fundin Tek Une e Ke on iTunes: http://smarturl.it/iTunestheBestofAG
Buy Fundin Tek Une e Ke on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofAG
Buy Fundin Tek Une e Ke on Google Play: http://smarturl.it/GPTheBestofAG
Listen Fundin Tek Une e Ke on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofAG
Listen Fundin Tek Une e Ke on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofAG
Listen Fundin Tek Une e Ke on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofAG
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store