Banner

Banner

Titulli Dueti Sinani - Lindi Simpatia
Ndëgjuar 61,771,880
Shkarkuar 59
Pëlqyer 199,265
Publikuar 26/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Video by MAX Production
Produced by Sinan Hoxha
Music & Arrangement: Alfred Sula
Production: AS Recording Studio
Lyrics: Fatmir Muja & MUMA
Image director: Joni Peci
Hair style: Style Select 2
Choreography: Sonja Cemeri
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store