Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu ft Leonora Jakupi - Simpatia e shkolles
Ndëgjuar 1,834,022
Shkarkuar 4,729
Pëlqyer 4,339
Publikuar 08/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Producent Ekzekutiv: Shpetim Desku
Teksti: Kreshnik Avdiu
Ork.: Ardian Kastrati
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store