Banner

Banner

Titulli Motrat Hoxha - Qosh me qosh
Ndëgjuar 7,783,281
Shkarkuar 66
Pëlqyer 20,540
Publikuar 07/01/2015

Loading...
Informatat e këngës
Shkurt Fejza

Te gjitha te drejtat e rezervuara ne emer te Shkurte Fejza.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store