Banner

Banner

Titulli Noizy - Histori e Gjat
Ndëgjuar 2,617,574
Shkarkuar 1,430
Pëlqyer 8,973
Publikuar 23/05/2013

Informatat e këngës
FROM THE ALBUM ( PAK ME NDRYSHE ) 2008 -2009 PRODUCED BY ZIGZAG REKORDS TIRANA ALBANIA BEAT BY RAMEKA ALL RIGHTS RESERVED

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store