Banner

Banner

Titulli Noizy Ft Rozana Radi - Mr YesterDay
Ndëgjuar 1,222,587
Shkarkuar 1,534
Pëlqyer 4,928
Publikuar 27/08/2009

Loading...
Informatat e këngës
(Noizy:)
Edhe nje tjeter!
Rozi, Noizy kryeveper!
(nje kryeveper)
Rozi Noizy kryeveper!
Ou here we go edhe nje tjeter
o-o-o-o-o-o hej
O kryeveper o Rozi Noizy dhe nje tejter
nje kryeveper Rozi Noizy edhe nje tjeter
Zaga zaga zaga
Rozi Noizy

(Rozi:)
Mr.Yesterday ku je sot!
çka po ndodh me ty!? (u-u)
a mister mister yesterday
Thua me nuk ke fuqi (ha ha)
honey honey ta kam then
kriza te ka zen! (halo halo)
a mister mister yesterday
lehte e kam une per te t'len
(halo halo)

(Noizy:)
honey ske po kesh un tejter!
m'thirri noizy kryeveper
s'doli nje qen edhe nje tjeter
Rozi Noizy ku mbeten
shoqni ka plot me tona
pare kom me miliona
qka dush ti osht e jona
kejt bota nduart tona !

ooo to the ghetto...
when we're riding to the ghetto
o heyo heyo
o mister yesterday hello hello (halo halo)
Hello ooo to the ghettoo...
when we're riding to the ghettoo (halo halo)
o heyo heyo
o mister yesterday hello o-o-o hello

(Rozi:)
hey mister mister money!
(o mister money)
helo helo nuk te kam me honey
honey ey mister mister yesterday
(o mister yesterday)
helo helo pa ty jam ok
hey mister mister money
(o mister money o money)
helo helo nuk te kam me honey
hey mister mister mister halo halo
pa ty jam ok!

(Noizy:)
ooooooooooo yei yei yei yei
ooooooo yei yei yei yei yei
ha-ha-yei ha-ha!

(Rozi:)
Mr.yesterday
jo me hap lodhu lodhu edhe pak
a money money money
ti ke vetem that! hahaha

(Noizy:)
ini-mini-maini-mo
dalngadale e rrotullohu
jo me gisht po me ket flow
ini-mini-maini-mo
ini-mini-maini-mo
dalngadale e rrotullohu
jo me gisht po me ket flow
ini-mini-maini-mo

(Rozi:)
hey mister, mister money
helo helo nuk te kam me honey
hey mister, mister yesterday
hello hello pa ty jam ok
hey mister, mister money
hello hello nuk te kam me honey
hey mister, mister, mister
halo halo pa ty jam ok!

(Noizy:)
ooo to the ghetto...
when we're riding to the ghetto
o heyo heyo
o mister yesterday hello hello (halo halo)
Hello o to the ghettoo...
when we're riding to the ghettoo (halo halo)
o heyo heyo
o mister yesterday hello o-o-o hello

(Bashke:)
ooo to the ghetto...
when we're riding to the ghetto
o heyo heyo
o mister yesterday hello hello (halo halo)
Hello o to the ghettoo...
when we're riding to the ghettoo (halo halo)
ooo heyo heyo
o mister yesterday hello o-o-o hello
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store