Banner

Banner

Titulli Vedat Ademi - Koha skthehet
Ndëgjuar 882,786
Shkarkuar 377
Pëlqyer 2,827
Publikuar 08/11/2013

Informatat e këngës
Vedat Ademi - Koha skthehet (HD)
Muzika/Music: Kledi Bahiti
Teksti/Lyrics: Florian Zyka - Roni

Video: Max Production Published by : Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store