Banner

Banner

Titulli Burim Hoxha - Djal Ideal
Ndëgjuar 132,624
Shkarkuar 44
Pëlqyer 201
Publikuar 22/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store