Titulli Valbona Mema - Djal shkodran vajz tirane
Ndëgjuar 417
Shkarkuar 33
Pëlqyer 1
Publikuar 20/01/2023

Texti i këngës

Valbona Mema - Djal shkodran vajz tirane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store