Banner

Banner

Titulli Genta - Outro
Ndëgjuar 11,380
Shkarkuar 53
Pëlqyer 55
Publikuar 08/05/2012

Loading...
Informatat e këngës
Please watch: "Genta Ismajli - Dy Dashni"
https://www.youtube.com/watch?v=QTjZq4ZHMjE
-~-~~-~~~-~~-~-

Genta Ismajli on iTunes: http://smarturl.it/iTunesTheBestofGenta
Genta Ismajli on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofGenta
Genta Ismajli on Google Play: http://smarturl.it/GooglePlTheBestofGI
Genta Ismajli on Spotify: http://smarturl.it/SpotifyTheBestofGI
Genta Ismajli on Deezer: http://smarturl.it/DeezerthebestofGI
Genta Ismajli on TIDAL: http://smarturl.it/TidalthebestofGI

17: Genta - Outro (Guximi)
------
Follow Genta Ismajli:
http://www.gentamusic.com
http://www.youtube.com/genta
http://www.facebook.com/gentamusic
http://www.instagram.com/gentamusic
http://www.twitter.com/gentaofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store